Na trh prichádza nová KIA Picanto – porovnajme ju s predošlou verziou

Kia Picanto

Mať v rodine druhé auto alebo vozidlo určené na jazdu v meste je dnes už pomerne častá vec. Možností je viac, no jedna zaujímavá bude na trhu vo veľmi krátkom čase. Prezradíme, že ide o novú KIA Picanto.

Okrem nízkej ceny, ľahšieho parkovania, priaznivých prevádzkových nákladov zaujme Kia Picanto aj nízkou spotrebou. Dobrá správa: Predajca SlovaKia Auto začína s predajom tohto auta už na začiatku júna.

V čom je nová Kia Picanto lepšia ako jej predchodca?

Vo svojej tretej generácii prináša nová Kia Picanto do triedy A moderný, mladistvejší a energickejší charakter. Môže sa pýšiť novou kabínou spĺňajúcou štandardy najvyššej kvality a vybavenou špičkovými technológiami.

Kia Picanto

Výrazné zmeny v interiéri vozidla

Vo vnútri nového modelu KIA Picanto vytvorili dizajnéri KIA modernejšiu a ušľachtilejšiu kabínu. Prevažne horizontálny dizajn pridáva Picantu väčšiu vizuálnu šírku interiéru a zároveň zdôrazňuje zväčšené rozmery kabíny. Usporiadanie palubnej dosky je teraz viac zarovnané do stredu, s veľkou 7-palcovou „plávajúcou“ dotykovou obrazovkou umiestnenou v srdci stredovej konzoly. Mnohé ovládacie prvky vozidla sa tak presunuli vyššie do línie pohľadu vodiča. Pozdĺž palubnej dosky sa tiahne pásik s efektom saténového chrómu, ktorý dodáva atmosféru vyššej kvality a veľké zvislé vetracie otvory na oboch koncoch završujú štýlovú úpravu priestorov pre cestujúcich vpredu.

Od marca je v predaji nová Kia Rio. Okrem výrazných dizajnových inovácií prináša aj úplne nový motor a radu technologicky vyspelých bezpečnostných prvkov.

Kia alebo: Martin Sokolík – 0914 320 659

Čierne a sivé textilné čalúnenie sedadiel je dostupné v rámci štandardnej výbavy, ale náročnejší zákazníci si môžu nové Picanto prispôsobiť podľa svojho vkusu – v ponuke je 5 voliteľných farebných balíkov, ktoré sa vyznačujú kontrastným čalúnením z umelej kože a prešívaním. Kontrastné farby sedadiel je možné spárovať s novými voliteľnými farebnými podložkami na lakťových opierkach dverí a dosiahnuť tak ešte zvýraznenie kontrastnej schémy zvolenej pri sedadlách. Nová odvodená verzia KIA Picanto GT-Line bude vybavená volantom v tvare D.

Kia Picanto 2017 interiér                              Kia Picanto 2015 interiér

Štandardy najvyššej kvality a špičkové technológie

Zmeny nastali aj pod kapotou. Kupujúci si budú môcť vyberať z ponuky troch zážihových motorov. Ponuka bude zahŕňať 1,0-litrový a 1,25-litrový atmosférický motor s viacbodovým vstrekovaním (MPI) známych z predchádzajúceho modelu ale doplnené o rad vylepšení. Od štvrtého štvrťroka 2017 bude ponuka obohatená o novú pohonnú jednotku a to o 1,0-litrový preplňovaný T-GDI motor s priamym vstrekovaním paliva, čo bude prvýkrát v histórii tohto modelu. Všetky motory sú spojené s päťstupňovou manuálnou prevodovkou, ktorá prenáša výkon na predné kolesá. Silnejší 1,25-litrový motor s viacbodovým vstrekovaním (MPI) je dostupný aj so štvorstupňovou automatickou prevodovkou.

Kia Select: príklady finančného leasingu pre  vybrané modely Kia7

leasing

Servis
Príjmací technici: 02/682 308 20 (26, 30)
Poistné udalosti: 0911 524 069

Nové vozidlá – predaj:
Prevádzka Panónska cesta 30, Bratislava
0914 328 680, 0911 708 546
Prevádzka Einsteinova 21, Bratislava
0911 708 547, 0911 735 333

Jazdené vozidlá:
Panónska cesta 30, Bratislava
0914 328 681, 0914 328 683

Office:
Panónska cesta 30: 02/682 308 00 (42)

ďalšie kontakty

Registrujte sa
v aplikácii

o aplikácii
Ponuka jazdených vozidiel
Predajte nám staré - kúpte nové s bonusom
Späť

Ako to funguje:

  1. Vyplňte formulár Naceniť auto do 24 hodín.
  2. Do 24 hodín vám pošleme návrh odkupnej ceny vášho starého auta.
  3. Ak bude pre vás cena zaujímavá, pristavíte auto ku nám na obhliadku (asi 30 min). Tento čas môžete využiť na skúšobnú jazdu s niektorým novým vozidlom Kia.
  4. Po obhliadke vám cenu potvrdíme alebo upravíme podľa stavu vozidla.
  5. Ešte v ten istý deň môžete mať peniaze na účte, vozidlo za vás aj odhlásime.
  6. Ak budete mať záujem, ponúkneme vám nové vozidlo so zvýhodnenou cenu, na ktorom sa rovno môžete odviezť domov 🙂