Kto sme

S predajom automobilov značky Kia sme začali v roku 2006 v City Showroome na Eisteinovej ulici v Bratislave. Dnes má spoločnosť Slovakia Auto dve predajné miesta – na Eisteinovej ulici a druhá predajňa spojená s autorizovaným servisom sa nachádza na Panónskej ceste, rovnako v Petržalke. Vďaka kvalitnej práci celého tímu sa spoločnosť Slovakia Auto stala držiteľom titulu Platinový díler.

PREDAJ, SERVIS A SPOKOJNOSŤ KLIENTA

Ročne predáme okolo 500 vozidiel. Naša prevádzka na Panónskej ceste, kde je dostatočné množstvo parkovacích miest, dobrá dostupnosť a možnosť návštevy  autorizovaného servisu.  Pre našich klientov poskytujeme kompletný balík služieb ako záručný a pozáručný servis, celkové vybavenie poistnej udalosti od obhliadky až po likvidáciu, predaj a výkup jazdených vozidiel, odťahovú službu, ručné umývanie a čistenie exteriéru a interiéru, komplexné služby v oblasti poistenia vozidiel, finančné služby ( leasing, úver ), služby spojené s registráciou vozidiel na dopravnom inšpektoráte a požičovňu vozidiel. Čo nás potešilo, je výrazné zvýšenie záujmu o naše servisné služby. Na prvom mieste je spokojnosť klienta a práve v tejto oblasti sme si stanovili najvyššie ciele. 

 

Kia Bratislava

Panónska cesta 30

NAŠE PREDAJNE

Predajňa na Eisteinovej má 340 m2, čím sa v rámci Slovenska zaraďuje medzi väčšie showroomy. Rozlohou spĺňa parametre A-čkového dílera. Predajňa na Panónskej ceste má rozlohu viac ako 400 m2 predajnej plochy a výnimočná je tým, že  disponuje samostatnou miestnosťou pre odovzdávanie vozidla, ktoré je odčlenené od predajne. Veľmi nás teší, že klienti oceňujú individuálny prístup pri odovzdávaní auta v miestnosti, kde nie sú nikým rušení a zároveň aj veľmi oceňujú oddychovú zónu s bezplatným občerstvením a detským kútikom.

Pozrieť kontakty

NAŠE PLÁNY A VÍZIE

Skokovému predaju sa snažíme prispôsobovať aj popredajné služby a starostlivosť o klienta. Na 400 m2 predajnej plochy pripadá 800m2 servisnej plochy. Ďalej plánujeme rozšíriť naše aktivity v servise o vlastnú klampiarsku dielňu a lakovňu. Takže budeme v najbližších mesiacoch napredovať aj vo vybavení servisu, a s tým spojenými službami. Pre zvýšenie kvality a komfortu našich zákazníkov plánujeme taktiež otvoriť štýlovú kaviareň nad showroomom.

Otváracie hodiny sme prispôsobili Bratislave

Autosalón a servisné centrum Panónska cesta 30, Bratislava Predaj nových i jazdených vozidiel:

Pondelok 8 h – 19 h
Utorok 8 h – 19 h
Streda 8 h – 19 h
Štvrtok 8 h – 19 h
Piatok 8 h – 19 h
Sobota 9 h – 13 h
Nedeľa  –
 

Servis:

Pondelok – piatok 7,30 h – 19 h

 

Autosalón Einsteinova 21 , Bratislava

Predaj nových vozidiel:

Pondelok – piatok 8,30 h – 18,30 h

 

Čo sa týka ďalšieho rozvoja našej spoločnosti, nedávno sme dobudovali veľkú odstavnú plochu na parkovanie. Tu okrem iného ponúkame jazdené vozidlá v rámci programu ,,Kia preverené ´´ s plochou pre vyše 200 vozidiel nakoľko sa aktívne venujeme aj tejto oblasti.

SME DRŽITEĽOM CERTIFIKÁTOV KVALITY

Naša spoločnosť získala v roku 2008 certifikát Systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2015 a certifikát Systému environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2015 od renomovanej kontrolórnej a certifikačnej spoločnosti SGS SLOVAKIA. Predmet certifikácie: Predaj automobilov, záručný a pozáručný servis (overte s certifikátom). Environmentálny manažment znamená systematický prístup k ochrane životného prostredia vo všetkých aspektoch podnikania, prostredníctvom ktorého začleňujeme starostlivosť o životné prostredie do svojej podnikateľskej stratégie i bežnej prevádzky. Spoločnosť v tomto období buduje Integrovaný manažérsky systém (IMS) s rozšírením o požiadavky noriem STN EN ISO 14001:2005 a STN OHSAS 18001:2.“

 

 

 


REKLAMAČNÝ PORIADOK

Tento Reklamačný poriadok Spoločnosti Slovakia Auto, s.r.o. upravuje práva a povinnosti dotknutých osôb súvisiacich so spôsobom a podmienkami uplatnenia reklamačných nárokov klientov/zákazníkov vyplývajúcich z  vád akýchkoľvek a všetkých tovarov a/alebo služieb Spoločnosti a/alebo zo záruky akýchkoľvek a všetkých tovarov Spoločnosti a spôsob a podmienky ich vybavenia zo strany Spoločnosti.

Uložiť (Word) alebo otvoriť (pdf) úplne znenie Reklamačného poriadku vo vašom zariadení: Reklamačný poriadok (Word), (Pdf)

V prípade reklamácie vyplňte tlačivo Reklamačný záznam a pošlite na adresu príslušného oddelenia:

Fyzická osoba: Reklamačný záznam FO 170725 (Word), (Pdf)

Právnická osoba: Reklamačný záznam PO 170725 (Word), (Pdf)

Reklamácia servisných služieb:  andrej.puma@slovakiaauto.sk

Reklamácia nového vozidla:  martin.sokolik@slovakiaauto.sk

Reklamácia jazdeného vozidla:  marek.mazan@slovakiaauto.sk

Servis
Príjmací technici: 02/682 308 20 (26, 30)
Poistné udalosti: 0911 524 069

Nové vozidlá – predaj:
Prevádzka Panónska cesta 30, Bratislava
0914 328 680, 0911 708 546
Prevádzka Einsteinova 21, Bratislava
0911 708 547, 0911 735 333

Jazdené vozidlá:
Panónska cesta 30, Bratislava
0914 328 681, 0914 328 683

Office:
Panónska cesta 30: 02/682 308 00 (42)

ďalšie kontakty

Registrujte sa
v aplikácii

o aplikácii
Ponuka jazdených vozidiel
Predajte nám staré - kúpte nové s bonusom
Späť

Ako to funguje:

  1. Vyplňte formulár Naceniť auto do 24 hodín.
  2. Do 24 hodín vám pošleme návrh odkupnej ceny vášho starého auta.
  3. Ak bude pre vás cena zaujímavá, pristavíte auto ku nám na obhliadku (asi 30 min). Tento čas môžete využiť na skúšobnú jazdu s niektorým novým vozidlom Kia.
  4. Po obhliadke vám cenu potvrdíme alebo upravíme podľa stavu vozidla.
  5. Ešte v ten istý deň môžete mať peniaze na účte, vozidlo za vás aj odhlásime.
  6. Ak budete mať záujem, ponúkneme vám nové vozidlo so zvýhodnenou cenu, na ktorom sa rovno môžete odviezť domov 🙂